top of page

Hakkımızda

CNM Elektronik Savunma Sanayi ve RF Teknolojileri, çeyrek asra yakın tecrübesi ve teknolojik çözümlere hızlı entegre olabilen yapısıyla sektörün öncü kuruluşlarından bir tanesidir. Türkiye pazarındaki başarısını uluslararası pazarlara da taşıyarak güçlü markaların Türkiye’deki iş ortağı olmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesi ve kendini sürekli yenileyen yapısıyla önemli markalarla iş birliği yapmanın temellerini atmıştır.

CNM, özel üretim sinyal kesici (Jammer) cihazları ve çeşitleri başta olmak üzere, Taşınabilir Çanta Tipi

Jammer (60/40/35 Watt), Tesisler, Araçlar ve Sırt Tipi Jammer ve Drone Jammer ile uzun yıllardır sektörde yerini korumakta olup talep ve ihtiyaç doğrultusuna göre yeniden tasarlanabilir sinyal kesici sistemlerle hizmet vermektedir.

Sinyal kesici (Köreltici/Jammer) sistemlerin yanı sıra Faraday Kafesli Manyetik Korumalı Oda, Data Center Tasarım ve Projelendirme, Tempest Koruma Uygulamaları, Şehir Güvenlik Mobese Sistemleri, Dinleme ve İzleme Tespit Cihazları, Kamera Sistemleri ve UPS, Trafo ve Jeneratör Uygulamaları, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Access Geçiş Kontrol Sistemlerinden, Akıllı Kart Sistemlerine, Yüksek Güvenlikli (X-Ray, Kapı Tipi Dedektör vb.) Sistemlerden, Arşivleme ve Akıllı Bina elektroniğine kadar çok geniş bir sahada teknolojik ürünler ve çözümler üretmektedir. Her biri konusunda müşteri odaklı çalışmalarıyla, istek ve gereksinmelere yönelik hizmet vermektedir. Faaliyetlerimiz, teknolojideki ilerlemeler ve müşterilerin taleplerindeki artışa bağlı olarak Yanmaz IT Odaları, Yanmaz Kasalar gibi sektörlerin portföyümüze katılımı ile geniş bir yelpazede etkin bir şekilde devam etmektedir.  

 ‘ Daima Daha İyisi ‘ anlayışını ile ilerleyen CNM Elektronik Savunma Sanayi ve RF Teknolojileri ile kaliteyi yakalamak mümkün!

 

bottom of page